Ayın yenilikleri

Swissotel The Bosphorus Istanbul’un yenilenen spa’sında kışa özel bakımlardan, Belek’teki Letoonia Golf Resort’ta özel Iron Man etkinlik paketine, ayın yenilikleri.

THE GRAND TARABYA: 4500 m2’lik kullanım alanıyla İstanbul’un en büyük spa’sı olan Therapia SPA; özel bakım, masa] ve terapileriyle keyifli saatler vaat edediyor. Yavaş, ritmik basınç ve germe tekniklerinin yer aldığı yağsız tüm vücut masajı olan Thai ile tüm gerginliğinizden kurtulabilir, Çamur Bakımı’yla cildinizi yenileyebilirsiniz. Boğaz manzaralı Therapia’da Thai Masajı 300 TL; Çamur Bakımı 320 TL (terapiler 1 saat).

LETOONIA GOLF RESORT: Acısu Nehri’nin Akdeniz’le birleştiği Belek‘te bulunan Letoonia Golf Resort, gelecek yıl 25 Ekim’de gerçekleşecek Gloria Iron Man 70.3 Turkey etkinliğine katılmak isteyen konuklara özel konaklama paketini, şimdiden satışa sundu. “Ultra Herşey Dahil Konsepti” ile çok yönlü bir tatil deneyimi vaat eden otelde etkinliğe katılacak konuklara; yarış öncesinde yarı olimpik yüzme havuzunda antrenman, fitness center kullanımı, bisiklet organizasyon alanına ücretsiz transfer, mekanik bakım servisi gibi imkanlar sağlanıyor.

BENZER YAZI:  Ocak yenilikleri

SWISSOTEL THE BOSPHORUS ISTANBUL: Otelin Alplerden ilham alan markası Pürovel Spa & Sport‘un, mevsimlerin doğal akışını esas alan spor ve spa programları, kış aylarında içinizi ısıtacak rahatlatıcı masajlarıyla dikkat çekiyor. Kapsamlı bir renovasyondan geçen spada, sevdiklerinizi “Pürovel hediye sertifikaları” ile şımartabilirsiniz. Pürovel Wellness alanı / havuz / fitness merkezi 06:30-23:00 arasında, Pürovel spa ve bakımlar ise 08:00-22:00 arasında, haftanın 7 günü hizmet veriyor.

GEZİ HOTEL BOSPHORUS:Gezi Hotel Bosphorus Silver Spa‘da sunulan kişiye özel bakım programları arasında; Uzakdoğu masajları, aromaterapi, sıcak taş masalları, İsveç masajı, geleneksel Türk hamamı ritüelleri, Dermologica ürünleri ile cilt ve vücut bakımları bulunuyor. Silver Spa’da tüm bakımlar, en iyi Uzakdoğulu terapistleri yetiştiren SBIA (Spa Bali International Academy) sertifikalı terapistler tarafından sunuluyor.

BENZER YAZI:  Ocak yenilikleri

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir