Seyahat fotoğrafları için en iyi telefon kamerası lensleri

İster Instagram için fotoğraf çekin isterseniz de hatıra için, fotoğraf çekmek seyahatlerin büyük bir bölümünü oluşturmaya başladı. Eğer profesyonel değilseniz, pahalı bir kamera almak hatta daha da kötüsü o karmaşık ekipmanları seyahat boyunca taşımak uğraşına değmiyor.

Xenvo pro lens seti.

Şanslıyız ki günümüzün telefonları seyahatlerin en iyi anlarını kolayca yakalayabiliyor. Doğru ışık, fotojenik bir konu, güzel bir açı ve titremeyen bir elle cep telefon kullanarak profesyoneller gibi fotoğraflar çekiliyor. Ama eğer Santorini’de Ege denizinin üzerinde batan turuncu güneşi izlediyseniz ya da açık bir havada New York’un teraslarında bulunduysanız yetersiz cep telefonunuzla bütün manzaranın fotoğrafını çekememenin acısını bilirsiniz.

Glowclip ile karanlık ortamlarda yüzünüze led ışık vererek daha iyi selfieler çekebilirsiniz.

Cep telefonu kameranıza takabileceğiniz pek çok lens var ama Amazon’da en çok satan ve fiyatı makul olan lens seti Xenvo‘nun ürettiği.

Xenvo’nun kamera lens kiti 15 kat genişletme yeteneğine sahip makro lensle birlikte geliyor. Diyelim ki Belçika’nın mavi ormanında çançiçeklerinin açılışına tanıklık ediyorsunuz tam sizlik bir lens. Ya da tepeden harika bir manzaraya bakıyorsanız bu lens kitiyle gelen geniş açı lensiyle %45 daha geniş fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Ayrıca sette LED GlowClip adlı bir aparat da yer alıyor bununla karanlık restoranlarda Kardashianlar’ın yaptığı gibi yüzünüze vuran led ışıkla aydınlık selfieler çekebilirsiniz. Setle birlikte gelen küçük çantaya da bütün aparatlar sığıyor. Uçmadan önce biletinizi pencere kenarından almayı unutmayın çünkü fotoğraflar inişi beklemez!

Lensler iPhone, Androdi, Samsung, Google telefonlara ve tabletlere uyumlu. Bu lens setini gezgin arkadaşlarınıza hediye edebilir ya da kendinizi fotoğrafçılıkta geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Lenslerle çekilen fotoğrafları ve yapılan 1000’den fazla yorumu ürünün Amazon sayfasında inceleyebilirsiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir