Ucuz Otel Odası Bulma Uygulamaları

İstediğiniz odayı mümkün olan en uygun fiyata almanızı sağlayacak beş yeni araç.

STAYFUL (Sıkı pazarlıkçılar için & Ücretsiz; iOS) Priceline ile benzer bir metotla çalışan bu akıllı uygulama ile ne ödeyeceğınize siz karar veriyorsunuz. Otellerin en düşük fiyatlarını baz alarak gerçek zamanlı teklifler verebiliyorsunuz. Bazı rakiplerinin aksine Stayful, siz herhangi bir anlaşma yapmadan önce ek bilgileri de görmenıze izin veriyor. Özellikle butik otel envanterini ve sağlam son dakika fırsatlarını seviyoruz.

WORLDMATE (Kararsızlar için & Ücretsiz; Androıd, iOS) Pişmanlıklara son: Bu her şeyin dahil olduğu seyahat organizatörü, trips@worldmate.com’a mailleyeceğiniz her iade edilebilir rezervasyon için fiyat düşüş uyarısı yapıyor. Aynı bölgedeki benzer otellerde ortaya çıkan daha iyi fiyatlardan sizi haberdar ediyor veya daha iyi bir otele daha az ücret ödeyerek geçiş yapabileceğiniz anda sızı uyarıyor.

STAYATHAND (Sadık müşteriler için & Ücretsiz; iOS) Çoğu aplikasyon, puan kazandırmaktan ziyade indirimler önerir. Bu arama aracı ise doğrudan otellerle anlaşmalar yapıyor; böylece her rezervasyonunuzda puan biriktirebiliyorsunuz. Akıllı arayüzü, “bu yaz Hawaii’dekı beş yıldızlı oteller” veya “300$’ın altındakı oteller” gibi arama başlıklarıyla karşılaştırmalı sonuçlar da sunuyor.

HOTELPOWER (Kelepirciler için & Sadece web’de) Bu sitenin Travel Club bölümüne üye olun ve Four Seasons gibi çok nadir indirim yapan otellerde bile yüzde varan indirimleri keşfedin. Üyelik yıllık 50$ ve tek bir rezervasyonla bile masrafını çıkarabiliyor —tabii sitenin fazla kullanışlı olmayan arayüzünde yeterince arama yaptığınız sürece.

HOTELIED (Sosyal medya delisi için & Sadece web’de) Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınızı bu servisle senkronize edin ve 36 şehirdeki lüks odalarda yüzde 50’ye varan indirimler kazanın. Nasıl mı çalışıyor: Hotelied, misafirler için otellerden teklifler topluyor ve gezginleri uygun fırsatlar ile eşleştiriyor —üstelik kişisel ayrıntılarınızı paylaşmadan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir