2015’te gidilecek 5 yer

Mozambik

Mangrov ağaçlarıyla kaplı adaları, pudra beyazlığında kumları ve turkuaz sularıyla Bazaruto Archipelago, lüks otel markalarının ilgisini çekmeyi başardı. AndBeyond ve Singita, bu yıl ve gelecek yıl bu takımadalarda oteller açmayı planlıyor.

Chengdu, Çin

Pandaların başkenti, Asyalı gezginlerin radarına takıldı bile. Yeni 72 saatlik vizesiz geçiş imkânının yanında, 2015 ve sonrasında açılacak bir dizi otel, Six Senses, Fairmont, Mandarin Oriental ve Swire’s Temple House- burayı cazip kılıyor.

Milano

Mayısta başlayacak yemek odaklı Expo 2015’e 20 milyon civarı ziyaretçi bekleniyor. Ayrıca, La Scala’nın bir yıllık programı, David Chipperfield imzalı yeni Museo delle Culture ve İtalya’nın Palazzo Reale’de gerçekleşecek şimdiye kadarki en büyük Leonardo da Vinci sergisi için de heyecanlıyız.

BENZER YAZI:  2015'te Nereye Gitmeli?

Durham, N.C.

Önümüzdeki bahar açılması beklenen sanat odaklı 21c Museum Hotel ile beraber, bir zamanların bu durgun üniversite kasabası kabuğundan çıkıyor. Yeme-içme sahnesi için uğramaya değer: Adil
ticaret usulü kahve dükkânları, küçük şarapevleri ve en iyi barbekü burada.

Dominik Cumhuriyeti

Punta Cana’nın otellerle dolu sahilleri bir yana, adanın daha az kalabalık olan kuzey kıyıları, güneşi arayan zenginleri çağırıyor. Adanın birbirine benzer her şey dahil tipi otellerinin aksine, Aman ve Gansevoort gibi yeni butik zincirler çığır açacağa benziyor.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir