Cape Town’da alışveriş

Heath Nash: Woodstock’taki açık stüdyonun 35 yaşındaki sahibi, süt kutuları ve galvanize tel gibi maddeleri dekoratif sanat ürünlerine dönüştürerek sürdürebilirlik konusunda şampiyonluğunu kanıtlıyor. Yüzlerce el yapımı plastik çiçekten oluşan rengârenk abajurları çok sevdik. heathnash.com. 

House of Machines: Erkek giyim ve motosiklet mağazası, kafe ve bar olarak hizmet veren House of Machines, farklı beğenilere hitap ediyor. Bourbon viskilerinin tadına bakarken house-brand kot pantolon alışverişinizi tamamlayın ve tamircilerin çalışmalarını izleyin.  thehouseofmachines.com. 

Mungo & Jemima: Coppelia, Margot Molyneux ve Şelfi gibi gelecek vaat eden Güney Afrikalı tasarımcılar tarafından özenle seçilmiş kadınsı ve sofistike kıyafet ve aksesuarlar (kalın pileli etekler, rugan ayakkabılar) için burayı ziyaret edin. mungoandjemima.com. 

O.Live: Rupert Smith ve Warren Matthee’nin rustik-şık yerel ev gereçleri dükkânı, gelecek vaat eden bir dekoratörün hayali. 
Dokulu seramikten kurdeleye, doğal sabunlara ve vintage porselen çay takımına kadar her şeyi bulabilirsiniz. olivestudio.co.za. 

Olive Green Cat: Bu takı dükkânından eli boş ayrılmanız neredeyse imkânsız. Philippa Green ve Ida Elsje; süslü manşetler, reçine içine yerleştirilmiş elmas yüzükler gibi iddialı avangart hazineleri ortaya çıkarıyor. olivegreencat.com. 

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir