Çingene karavanıyla yola düşme vakti

Çingene karavanlarını, son yıllarda doğaya yakın kamp ve festival alanlarında ağaç evler ve kızılderili çadırlarının yanında görmeye alışmaya başladık. Ancak hiçbiri, İngiliz bir çiftin yaptıklarının eline su dökemiyor.

Başarılı bir fotoğrafçı-gazeteci iken geçirdiği trafik kazasının ardından mola vermek zorunda kalan Greg Morton’un bu dönemde edindiği hobi, zamanla işine dönüşmüş.

Çingene karavanının içi.

Şimdi eşi Jules ile beraber Greg’s Gypsy Bowtop Carvans adlı şirketi işleten Morton, normal karavan şasesi üzerine oturttuğu ve dilerseniz dışını harikulade desenlerle kapladığı karavan siparişlerini beş ayda teslim edebiliyor. İçine dört kişilik yatma yeri, hatta özel istek üzerine bir tuvalet dahi sığdırılabilen karavanlar, alıp başını gitmek isteyenler için.

El yapımı cingene karavanınızı alın ve dilediğiniz yerde yaşamaya başlayın!

Indigo, Ruby, Woody, Ziggy, Bluebell, Flo, Frida isimli 7 çeşit karavan yapan çift her karavanın kendine özgü karakteristik özellikleri olduğunu savunuyor.

Çingene karavanlarının boyaması Juliet King tarafından yapılıyor.

Greg ve Jules’den karavan satın alabileceğiniz gibi düğünler, festivaller, fotoğraf çekimi gibi ihtiyaçlarınız için ayrıca kiralama işlemi de yapabiliyorsunuz.

BENZER YAZI:  Ev konforunda lüks çekme karavan: Draper

Fiyatlar her karavan tipine ve bu karavanda istediğiniz özelliklere göre değişiklik gösteriyor.

Şingene karavanlarının önden görünümü.

Karavanlar hakkında daha fazla bilgi almak veya sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir