Emirates’te uçağa binmeden film seçilebilecek

Emirates ile uçanlar şimdi uçağa binmeden film seçme şansına sahip olabilecekler böylece uçakta film seçmekle kaybedecekleri zamanı bekleme sıralarında harcayabilecekler.

Emirates mobil uygulamasında yeni bir özelliği aktif etti. Yolcular uçmadan önce mobil uygulamadan seçtikleri içerikleri uçakta senkronize edebilecekler. Bu şekilde uçak ekranında filmler arasında kaybolmanın önüne geçilecek ve uçuş esnasında her dakikanın bir kıymeti olacak.

Emirates’in uçuş içi eğlence sistemi ayrıca 4000’den fazla eğlence kanalı içeriyor. 1000’den fazla film, binlerce şarkı, podcast ve oyunlar Emirates sisteminde yolcuları eğlendirmek için hazır bulunuyor. Uçuşunuzda daha üretken olmak istiyorsanız yeni başlayanlara yönelik LinkedIn Öğrenme kursları ve yeni başlayanlar için dersler sunan uTalk dil kursları da sistemin içerdiği bir başka seçenek. Çocukları uçakta meşgul etmek isteyenler içinse 75’den fazla Disney, Marvel ve çocuk filminin yanı sıra Cartoon Network, Nickelodeon, CBeebies ve Disney Channel gibi kanallar da hazır bulunuyor.

BENZER YAZI:  Skift kurucusuyla seyahat hakkında

Bu yeni yetenek, 100’den fazla Emirates Boeing 777 uçağında mevcut ve önümüzdeki aylarda filodaki daha fazla uçağa eklenecek. Bir film izlemekten ziyade gözünü kapatmayı tercih eden bir gezgin iseniz, uygulamanın ayrıca bir 3D koltuk haritası var, bu sayede rahatlamak için en doğru koltuğu seçebileceksiniz.

Kaynak

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir