Gezmeyi ve yemeyi sevenlere aplikasyonlar

Bir Şangay sokak yemeği turu ya da Provans yemek kursu mu ayarlamak istiyorsunuz? Yeni akıllı telefon aplikasyonları ve siteler, hepsini sizin için buluyor.

En iyi kişiye özel öneriler: PEEK (Ücretsiz; İOS)

Rehberli aktiviteler ve lezzet avı için kullanılan OpenTable gibi, Peek uygulaması da doğrudan rezervasyon imkânı veriyor. Gerçek gücü, özenle bir araya getirilmiş içeriğinden geliyor-her öneri Peek personeli ve güvenilir yeme-içme uzmanları tarafından inceleniyor. Kişiye özel öneriler için kısa bir kişilik testi yapın.

Gurmeler neden seviyor

Londra’daki Thames Nehri’nde yemekli tekne turu; Maui’de kahve plantasyonu ziyareti gibi özgün öneriler istisna değil, kural.

En kullanıcı dostu: ZERVE (Ücretsiz; sadece Web)

Yolda rezervasyonlarla uğraşmaktansa önceden planlamak daha iyidir. Yalnız Web tabanlı hizmet veren Zerve’nin, şehrin belli noktalarına yoğunlaşmanızı sağlayan kullanışlı semt filtreleri var —Foods of New York turunu Chinatovvn, NoHo ya da Chelsea semtlerinden biri için seçebilirsiniz. Yararlı: Sapla samanı birbirinden ayıran müşteri yorumları.

Gurmeler neden seviyor

Sade ara yüzü ve geniş yelpazedeki rotaları, canınızın çektiğinizi bulmanızı kolaylaştırıyor.

En iyi fırsatlar: VIATOR (Ücretsiz; Android; İOS)

Online seyahat rezervasyonu alanında öncü Viator, 1.300’den fazla yeme-içme rehberi sunuyor: Sunulan tüm seçkin önerilerde düşük fiyat garantisi var. Peki, en akıllı özellikleri? Otelinize olan uzaklığa göre sıralama seçeneği ve İPhone’un Passbook’uyla senkronize çalışan rezervasyon onaylama sistemi.

Gurmeler neden seviyor

Viator’da aradığınızı bulamasanız bile, size özel öneriler sunabiliyor.

En iyi global tavsiyeler: GETYOURGUIDE (Ücretsiz; Android; İOS)

Özellikle Avrupa’dan (Madrid’de tapas barları; Roma’da pizza tadımı) geniş kapsamlı seçenekler sunsa da, Get Your Guide’da tüm dünyadan çarpıcı günlük turlar var. Global arama yapabileceğiniz eğlenceli bir araç olmasının yanında, uçak biletinizi almamış olsanız da iyi bir fikir kaynağı —boğazına düşkün gezginler için biçilmiş kaftan.

Gurmeler neden seviyor

1.500’den fazla mutfak macerası önerisiyle, ilham veriyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir