Her uçakta olan 20 rahatsız edici insan

20) Tuvaleti işgal eden abla: Kapıda iki büklüm çıkmasını beklerken onca zaman içeride ne yaptığını merak etmemek mümkün değil.

19) Kötü kokulu yemek getiren insan: Tamam havayolu şirketleri kendi yiyeceklerimisi getirmemize izin vermiş olabilir ama tüm dolabı kazıyıp uçağa sokmak zorunda mıydın?

18) Aceleci kişi: Arkanızda oturmasına rağmen uçak indiğinde bir an önce çıkmak için koridorda ite kaka yürür. O kara parçasını ilk keşfeden mi olmak istiyor acaba?

17) Çocuklu aileler: Onların suçu değil… Ama evet gerçekten onların suçu! Neyse ki uçaklara çocuksuz bölümler geliyor. O şanlı gün gelene kadar bize bir iyilik yapın 3 yaşındaki çocuğunuzu koridorda emzirmeyin.

16) Ağzı kokan insan: Sakız ister misin? İşte burada tüm paketi al!

15) Durmadan konuşan sıra arkadaşı: Zaten ben de kulaklıklarımı takıp gözlerimi kapatarak adeta benimle konuş diyorum değil mi?! Cidden hadi örme atkın hakkında gevezelik edelim.

BENZER YAZI:  En güvenli ulaşım aracı uçaklar

14) Muhtemelen iki bilet alması gereken fazla kilolu: Biz de senden bahsediyorduk Louie Anderson.

13) Gergin yolcu: Nasıl olacaksa kollukları sıkı tutması uçakta birşeyler ters gittiğinde işine yarayacak. Bir de lütfen ilk türbülansta kusma.

12) Fazla yüklenmiş kompartıman ayısı: Zaten o genişleyen bavul, şişkin laptop çantası, spor kıyafeti, gardrop askısı, alışveriş poşetleri ve kıçlarıyla uçağa alınmamalılardı ama alındılar. Sonra bütün dünyevi varlıklarını kafanızın üzerindeki dolaba siz yerinize geçemeden doldurmaya başlarlar.

11) Hemen koltuğunu tamamen arkaya yaslayan kardeş: Bu kardeşin parmağı yaslama butonunda tetikte olmalı çünkü ilk anonsla birlikte birden kucağınıza düşer.

10) Elektrikli aletleri kapatma kuralına uymayan duyarsız kişi: Tebrikler dostum uçuş tarihinde en uzun süre telefonu açık duran kişi oldun. Şimdi bu anlayışsızlığını sonlandırırsan harika olur.

BENZER YAZI:  En güvenli ulaşım aracı uçaklar

9) Boyun yastıklı adam: O kabarık boyun yastığıyla uçağa girer ve eğer çıkarırsa lanetlenir.

8) Homurdayan  ve inleyen ağabey: Bu ağabeyin memnuniyetini veya şikayetini inleme sesleriyle duyurmadan durması mümkün değildir. Bazı insanların spor salonlarına gitmesi gerekmiyor ama bu ağabey gitmeli.

7) Uçağın tamamına dağılan aile: Nedense bu kaz sürüsü biletlerini alırken yerini seçmez. Şimdi iyi bir uçuş görevlisinin yardımıyla toplanmak zorundadırlar. Aşağı yukarı inişten 10 dakika önce bu görev başarıyla tamamlanır.

6) Cam kenarında oturan küçük sidik torbalı kişi: Evet 30 bin feette ve inanılmaz hızda yolculuk etmek susatıcı olabilir ama son yarım saatte 4 kez kendini rahatlattın. Bedava suyu içmeyi bırak. Bir şeyin yok.

BENZER YAZI:  En güvenli ulaşım aracı uçaklar

5) Uçarken tırnaklarını kesen adam: Çok işlevliliğin affedilebilir bir şekli değil.

4) Bir odaya geçin çifti: Bu da aynen çok işlevliliğin kabul edilebilir bir şekli değil.

3) Ben normalda first class uçarımcı: Evet! Uçuş görevlisi seni 6. kez duyuyor. Ama dostum yine de yemeğini sana gelene kadar alamayacaksın.

2) Çorapsız: Normal bir çorap giymeyen insandan daha kötüsü nedir? Küçük sidik torbalı bir çorapsız. Tuvalet yolunda iğrenç bir şekilde mekik dokur.

1) Komedyen pilot: Bir saniye. Şaka mı yapıyor? Yoksa ciddi mi?

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir