Yerlilerin gözünden Madrid sevdası

İspanya’nın başkenti Madrid’de rastladığımız stil sahibi yerlilere favori mekanlarını sorduk.

1. Diego Cabrera
Le Cabrera kokteyl barın sahibi
“En iyi antikalar, pazar günü El Rasto bit pazarında. Her zaman Almoneda Verona’ya uğrarım (20 Calle dr Mira El Rio Baja) -en son vintage bir kokteyl shaker’ı aldım.”

2. Asun Moriel
Müze tasarımcısı
“Hibrid mekanları çok seviyorum. Espiritu 23 (23 Calle del Espiritu Santo; espiritu23.com) gibi. Fotoğraf atölyeleri, yoga dersleri, konserler, ve şarap tadımı gibi çeşitli programları oluyor.”

3. Alfredo Eguiluz
İthalat müdürü
“Evaristo Club’da (11 Calle Marques de Santa Ana; evaristoclub.com) Pedro Almodovar’ı görebilir, daha sonra Charada Club de Baile’in (13 Calle de la Bola) dans pistinde coşabilirsiniz.”

BENZER YAZI:  Şefin önerisi: Barselona

4. Paloma Navarro Coronado
Satış görevlisi
“En sinematografik manzaralardan biri için, kültür merkezi Circulo de Bellas Artes’in (42 Calle de Alcala; circulobellasartes.com) çatı terasına çıkmalı.”

5. Francesco Giaveri
Louis21 sanat galerisi direktörü
“La Bicicleta (9 Plaza de San Ildefonso; labicicletacafe.com) atıştırmak için ideal bir bisikletçi kafesi. Bol tahıllı bir sandviç ya da organik salata deneyin.”

6. Alicia Borges
Emmanuelle ikinci el dükkanı sahibi
“Ev yapımı reçeller ve taze ekmeklerden oluşan geniş ürün yelpazesi ile Olivia te Cuida (8 Calle de Santa Teresa; oliviatecuida.com) kahvaltı için bir numaralı mekan.”

Andre Aguilar

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir